Skip to main content

Jubiler Łodzińscy ogłasza likwidację salonu w CH Serenada w Krakowie! 30% rabatu na biżuterię!

Każdy, kto się nie rozwija, zaczyna się cofać. Z tego też powodu Jubiler Łodzińscy postanowił zlikwidować salon w Centrum Handlowym Serenada i skupić się w pełni na rozwijaniu salonu stacjonarnego w Galerii Bronowice oraz sklepu internetowego. Ruch ten będzie korzystny nie tylko dla jubilera, ale także dla jego klientów.

Likwidacja salonu Łodzińscy w Krakowie

Likwidacja z korzyścią dla klientów

By likwidacja salonu jubilerskiego sprzyjała nie tylko rozwojowi marki, zapadła decyzja o zorganizowaniu wyprzedaży biżuterii. Każdy klient ma dzięki temu możliwość zaopatrzyć się w luksusowe wyroby w niepowtarzalnych cenach. Szczegóły promocji znaleźć można pod adresem https://lodzinscy.eu/blog/porady/likwidacja-salonu-skorzystaj-z-30-rabatu-w-centrum-handlowym-serenada, dzięki czemu każdy może zapoznać się z jej warunkami bez wychodzenia z domu.

Promocja w likwidowanym salonie

Trzeba również pamiętać, że promocja obejmująca 30% rabatu na biżuterię obowiązuje jedynie w likwidowanym salonie w Centrum Handlowym Serenada. Obejmuje ona większość asortymentu, z pominięciem zegarków i minerałów. To doskonała okazja na biżuterię, która będzie zdobić kolekcję, a zarazem będzie w bardzo atrakcyjnej cenie. Tego typu promocja na biżuterię z okazji likwidacji salonu nie trafia się często, dlatego też warto wykorzystać okazję i zaopatrzyć się w wymarzone dodatki. Promocja trwa do końca marca, dlatego warto się pospieszyć i wykorzystać możliwość zakupu wymarzonych dodatków w dużo lepszych cenach.

Szeroki wybór wysokiej jakości

Jubiler Łodzińscy posiada w swojej ofercie szeroki wybór ekskluzywnej biżuterii i wyrobów jubilerskich. Każdy bez problemu znajdzie dla siebie odpowiednie dodatki, które będą ozdobą każdej kreacji. Dla kobiet polecić można produkty dostępne na stronie https://lodzinscy.eu/254-kolczyki, ponieważ szeroki wybór wzorów jak i materiałów umożliwi każdemu znalezienie stosownej okazji na biżuterię. Niezależnie od wyboru liczyć można zawsze na najwyższą jakość i dbałość o nawet najmniejsze detale.

Gdzie można znaleźć ładną biżuterię w promocyjnej cenie w Krakowie?

Jubiler z tradycjami

Historia Jubilera Łodzińscy sięga aż 1894 roku. Doświadczenie i wieloletnia wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie sprawia, że wszystkie wyroby są najwyższej możliwej jakości. Od lat posiada w swojej ofercie wyroby własne jak i usługi naprawiania oraz przerabiania biżuterii przynoszonej przez klientów. Szeroka oferta zjednała wielu stałych, zadowolonych klientów, którzy każdorazowo zaświadczają o renomie jubilera.

Gdzie kupować po likwidacji salonu?

Likwidacja salonu jubilerskiego w Centrum Handlowym Serenada oznacza przekierowanie wszystkich sił na rozwój Salonu w Galerii Bronowice oraz sklepu internetowego. W tych dwóch miejscach dostępna jest cały czas pełna oferta z atrakcyjnymi cenami i zawsze najwyższą jakością. Jeśli po wykorzystaniu 30 % rabatu na biżuterię, oferowanego ze względu na likwidację salonu w Serenadzie, pojawi się ochota na powiększenie kolekcji w kolejne luksusowe dodatki, wystarczyć będzie wizyta w Bronowicach lub na stronie internetowej. Każdy bez problemu znajdzie odpowiednią okazję na biżuterię, dzięki której kolekcja stanie się bogatsza w kolejne unikatowe wyroby.