Skip to main content

Ranking pierścionków - znane marki

Pierwsze miejsce w rankingu zajmują pierścionki od marki Jubiler Łodzińscy, czyli prawdziwe arcydzieła sztuki jubilerskiej. Pierścionki te wyróżnia dbałość o każdy szczegół oraz wykorzystanie wyłącznie najlepszych materiałów, dzięki czemu jest to elegancka, ponadczasowa i wyjątkowo trwała biżuteria. Ogromny wybór wzorów, kolorów oraz kamieni użytych przy tworzeniu tych wyjątkowych pierścionków oraz różne przedziały cenowe sprawiają, że każdy znajdzie tu propozycję idealnie dopasowaną do swojego gustu i potrzeb.
Pierścionki Jubiler Filipowicz to kolejna wyjątkowa pozycja w rankingu, charakteryzująca się ciekawym wzornictwem i dbałością o jakość wykonania. W ofercie tej marki znajdziemy złote pierścionki w odcieniu bieli, żółci oraz różu, co stanowi ogromną bazę do tworzenia wielu stylizacji. Pierścionki Jubiler Filipowicz wyróżnia także zastosowanie różnych materiałów, takich jak kamienie szlachetne oraz różnokolorowe cyrkonie, dzięki czemu oferta sklepu i zaczyna się już od 200 zł i tym samym dostępna jest dla każdego.  
Pierścionki marki Jubiler Carre to bogata oferta biżuterii ze złota charakteryzująca się ogromną różnorodnością i dbałością o najwyższą jakość wykonania. Znajdziemy tu zarówno bogato zdobione modele z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi, jak i delikatne pierścionki o ażurowych zdobieniach, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jubiler Carre to również szeroka oferta biżuterii męskiej, takiej jak masywne sygnety wykonane ze złota, srebra lub stali sprawdzające się jako dodatek do niemal każdej stylizacji. ...