Skip to main content

Ranking obrączek - znane marki

W ofercie marki Jubiler Karkosik znajdziemy prawdziwe perełki biżuteryjne, w tym wysokiej jakości obrączki wykonane wyłącznie z wyselekcjonowanych materiałów. Modele dostępne w sklepie charakteryzują się nie tylko trwałością i wysoką jakością, ale i ciekawym wzornictwem i wykorzystaniem niebanalnych rozwiązań. Znajdziemy tu nie tylko klasyczne obrączki z żółtego złota, ale również wyjątkowo stylowe, nowoczesne modele w tonacji białej oraz czerwonej, o niecodziennym designie i kształcie.
Drugie miejsce w rankingu zajmują obrączki od marki Jubiler Łodzińscy, czyli synonim klasy i ponadczasowego stylu. Modele dostępne w salonach wykonane zostały z wysokogatunkowych materiałów, takich jak białe i żółte złoto oraz włókno węglowe, dzięki czemu charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na ścieranie i uszkodzenia. W ofercie marki znajdziemy nie tylko klasyczne obrączki, ale również nowoczesne modele powstałe z połączeń dwóch odmian złota lub o ciekawym wzornictwie, dzięki czemu każda para młoda znajdzie tu dla siebie co...
Obrączki marki Jubiler Fugart to bogaty wybór modeli w różnych przedziałach cenowych. Znajdziemy tu zarówno tańsze egzemplarze ze srebra, jak i klasyczne i bardzo wytrzymałe modele z żółtego złota. W ofercie marki najdziemy zarówno proste obrączki bez ozdób, które stanowią ponadczasową propozycję nigdy niewychodzącą z mody, jak i modele ozdobione kamieniami lub o nietypowym wzornictwie. Wszystkie z nich zostały wykonane z najwyższą starannością i w trosce o każdy szczegół, tak by mogły stanowić pamiątkę na długie lata.